Середа, 22.05.2024, 07:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Кросворди на українській мові

Кросворди на тему "Природознавство"

з відповідями

 

 

Кросворд на тему "Природознавство" №1

По горизонталі: 6. Ступінь нагрівання чого-небудь, тепловий стан тіла, речовини. 7. Основна частина трав'янистої рослини від кореня до вершка, яка тримає на собі листя, квіти і плоди. 8. Частина рослини, що міститься в землі й за допомогою якої рослина всмоктує з грунту воду з поживними речовинами. 9. Рухливий м'язовий орган у ротовій порожнині хребетних тварин і людини, який допомагає захоплювати, пережовувати й ковтати їжу, визначає її смакові якості. 10. Період часу, протягом якого Земля робить один оберт навколо своєї осі; день і ніч. 13. Рептилія. 14. Розлиття річки під час весняного розтавання снігу, льоду або внаслідок тривалих дощів чи великих злив. 16. Розділ ботаніки, що вивчає лишайники.

По вертикалі: 1. Дерево родини вербових із високим прямим стовбуром, глянсуватими листками різної форми та одностатевими квітками у вигляді повислих сережок. 2. Навальний вітер з дощем, грозою. 3. Явище спалаху в атмосфері, зумовлене залітанням у неї з космічного простору невеликих твердих тіл, що рухаються з великими швидкостями. 4. Комплекс наук, що вивчають хвороби тварин, методи запобігання хворобам і лікування їх. 5. Перехресне запилення деяких рослин за допомогою птахів. 11. Порода кімнатних собак із довгою кучерявою шерстю. 12. Надмірно зволожена ділянка земної поверхні, вкрита вологолюбними рослинами з залишків яких звичайно утворюється торф. 15. Заглиблення в землі, вирите тваринами як житло.

 

Відповіді:

По горизонталі: 6. Температура. 7. Стебло. 8. Корінь. 9. Язик. 10. Доба. 13. Плазун. 14. Повінь. 16. Ліхенологія.

По вертикалі: 1. Тополя. 2. Буря. 3. Метеор. 4. Ветеринарія. 5. Орнітофілія. 11. Пудель. 12. Болото. 15. Нора.

 

Кросворд на тему "Природознавство" №2

По горизонталі: 1. Атмосферні опади. 3. Зарості, кущі малини. 5. Гостра частина органа захисту або нападу деяких комах, якою вони жалять. 6. Невеликий комахоїдний ссавець, що живе під землею. 8. Невеликий птах із довгим чубом, тонким, загнутим донизу дзьобом і яскравим строкатим забарвленням. 9. Атмосферні опади. 12. Тупорилий крокодил, що водиться в Америці та Південному Китаї. 13. Червона рідина, яка, циркулюючи в замкнутій кровоносній системі організму, забезпечує живлення його клітин і обмін речовин у ньому.

По вертикалі: 1. Оптичних явище в атмосфері (світле слабко забарвлене коло навколо Сонця чи Місяця). 2. Частина доби. 3. Найменша частинка речовини, здатна існувати самостійно, з усіма основними її хімічними властивостями. 4. Однорічна трав'яниста ефіроолійна рослина родини зонтичних. 5. Злакова рослина, зерна якої використовуються для виготовлення хліба. 7. Субтропічне дерево, з насіння якого добувається олія для технічних потреб. 10. Пластична маса жовтого чи білого кольору, яку виробляють бджоли для стільника. 11. Водоймище (у природному чи штучному заглибленні) з непроточною водою.

 

Відповіді:

По горизонталі: 1. Град. 3. Малинник. 5. Жало. 6. Кріт. 8. Одуд. 9. Сніг. 12. Алігатор. 13. Кров.

По вертикалі: 1. Гало. 2. День. 3. Молекула. 4. Коріандр. 5. Жито. 7. Тунг. 10. Віск. 11. Став.

 

Кросворди на тему "Природа"

Кросворди на інші теми

 

Пошук

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz